מחסנים להשכרה

יש שלל גדלים וסוגים של מחסנים להשכרה, על מנת לאחסן ציוד בתנאים מתאימים ועבור כל מצב וצורך. מה צריך לקחת בחשבון לקראת אחסון ציוד משרדי או אחסון תכולת דירה, ואיך אחסנה לטווח ארוך שונה לעומת אחסנה לטווח קצר? כל המידע על מחסנים להשכרה.

אחסון ציוד משרדי

תכולה של משרד אינה שונה הרבה במהותה מתכולת בית מגורים, וכוללת ריהוט, מוצרי חשמל וכו'. ההבדל העיקרי הוא כמויות אדירות של מסמכים, וזה הבדל שחייבים לקחת בחשבון, מכיוון שאחסון מסמכים מצריך תנאים מאוד מסוימים.

אחסון ציוד משרדי נדרש במקרים של מעבר למשרד חדש, מעבר למשרד זמני בשל שיפוץ או מסיבות אחרות, או פשוט בשל רצון לפנות מקום. פינוי ציוד מהמשרד עוזר לחסוך כסף: עוברים למשרד קטן וזול יותר, ובמקביל משלמים על אחסון חלק מהציוד המשרדי בקרבת מקום.

אחסון סחורה    

פעמים רבות, יבואנים וסוחרים זקוקים לפתרונות אחסון עבור מוצרים, לפני שהם נמכרים. כאשר מדובר על ייבוא, מומלץ לאחסן קרוב ככל הניתן לנמל דרכו מגיעים המוצרים הארץ. זה עדיף כלכלית, פשוט ויעיל יותר.

השאירו פרטים או צרו איתנו קשר בטלפון 03-7208108  אחסון תכולת דירה

  יש לא מעט מצבים בהם כדאי או צריך להעביר את כל תכולת הדירה לאחסון, לתקופה מסוימת. למשל, כאשר עושים רילוקיישן לחו"ל באופן זמני, אם מבצעים שיפוץ נרחב או חלקי בדירה וסתם כשיש ציוד בדירה שאין בהם צורך באופן שוטף. סיבה נוספת ונפוצה למדי היא תקופת המתנה לדירה חדשה: עוד לא קיבלתם את המפתח ואתם כבר צריכים לצאת מהדירה הנוכחית? כנראה שתזדקקו לשירותי אחסנה.

  אחסון של כל התכולה שלכם אולי נשמע מעט מורכב, אבל עם חברה מקצועית ומנוסה זהו תהליך פשוט שניתן לבצע בראש שקט. למדו עוד על אחסון תכולת דירה באתר ריבוע.

  מה ההבדל בין אחסנה לטווח קצר לבין אחסנה לטווח ארוך?

  שימו לב שלא כל חברה מאפשרת אחסנה לטווח קצר, וכי יש גם חברות שלא מספקות שירות של אחסנה לטווח ארוך. אם כל הטווחים אפשריים, בדרך כלל דווקא יקר יותר לאחסן למעט זמן, וככל שמשאירים את הציוד לתקופה ארוכה יותר המחיר יורד. בנוסף, קחו בחשבון שיש סוגים של ציוד אשר לא ניתן לאחסן לתקופות קצרות או ארוכות.

  חשוב לציין, שאם שוכרים מחסן לתקופה של כמה חודשים או אפילו יותר מזה, יש לנקוט באמצעי האריזה הטובים ביותר על מנת לשמור על הציוד שלכם תקין ושלם. למשל: ארגזים איכותיים ויציבים, שקיות ואקום ועוד.

  סיכום

  זקוקים לשירות של מחסנים להשכרה? חשוב לפנות לחברה מקצועית ואמינה, שמחזיקה בכל האישורים והדרושים ונוקטת בכל אמצעי האבטחה, הבטיחות והתחזוקה האיכותיים ביותר. מומלץ לוודא מראש האם יחידות האחסון של החברה מוגנות על ידי ביטוח, ולברר אם יש אפשרות לקבל גם שירותים משלימים, כמו אריזה והובלה.

  דברו איתנו לקבלת הצעת מחיר