הובלה ואחסון

מרבית האנשים שעוברים דירה, משתמשים בשירותי הובלה של מובילים מקצועיים, לרוב מדובר רק בשירותים של הובלה ממקום למקום, פירוק והרכבה. אך יש מי שזקוק לשירות הרבה יותר רציני ומתמשך, שרותי הובלה ואחסנה, לשם כך מומלץ לקחת חברה שמחזיקה ברשותה לא רק משאיות להובלה אלא גם מחסנים מאובטחים לצורכי אחסון ממושך.

מעט מאוד חברות בישראל מעניקים גם שרותי הובלה וגם שירותי אחסון. הסיבה היא שמדובר בעלויות כבדות שלא תמיד מצדיקות את עצמן. לא מדובר רק באחסון תכולה , שלשם כך יש צורך במחסנים מתאימים, אלא יש צורך באבטחה (מצלמות, שומר שיהיה פיזית במקום, אזעקות, גדרות ועוד), הדברה שיש לבצע במקום מעת לעת ועוד. אגב, גם שירותי הובלה בתנאים אלו משתנים מאחר והם הופכים ארוכים יותר, ולשם כך יש צורך בהתמודדות עם בלאי יותר גדול של המשאיות.

אם אתם מחפשים שירות אחסון ציוד אנחנו ממליצים לכם לחפש חברה שמתמחה גם בשרותי הובלה ולא לחפש חברות שעושות את זה בנפרד. בדרך חברות שמתמחות בשרותי הובלה ואחסנה, מחזיקות ברשותן צי משאיות גדולות שיאפשר להן לבצע עבודות הובלה ואחסון שונות בו זמנית, כמו כן הן מחזיקות בשורה של מחסנים מאובזרים לצורך אחסון ארוך טווח. האחסון מיועד ללקוחות פרטיים ועסקיים.

מה שעליכם לבדוק זה את גודל המחסן, האם הוא מתאים לאחסון תכולה כמו שלכם בצורה נוחה, סוג האבטחה שמוצעת לכם, איזו הדברה מבצעים במקום, מה הזמינות שניתן להגיע למקום במידה ויש לכם צורך לקחת דברים מסוימים מהתכולה שלכם במהלך הזמן, כמה וכיצד אתם משלמים והאם יש זמן מינימום ומקסימום לאחסון. סביר להניח שרוב המקומות לא ידרשו זמן מינימאלי או מקסימאלי אך כן תצטרכו לשלם יותר על כל יום מעבר לחוזה שלכם.

חשוב להדגיש שרותי הובלה ואחסנה הינם באים בחשבון אחד אך מרבית החברות שמשלבות בין השניים, דואגות להוזיל עלויות עבור הלקוחות שלהן בשביל שישתלם להם להשכיר את שירותיהן.

דברו איתנו לקבלת הצעת מחיר