אחסנה לטווח ארוך

אחסון חפצים לטווח ארוך דורש תנאים מסוימים, על מנת שכל התכולה תישמר בשלמותה ובאופן תקין. אחסנה לטווח ארוך יכולה להימשך כמה שנים, ובזמן זה הציוד צריך להתמודד עם חילופי עונות, אבק, מזיקים וכו'. צריכים לאחסן את תכולת הדירה שלכם, או לשכור מחסן עבור חפצים מהבית או מהעסק? יש כמה דברים שכדאי לדעת לפני שיוצאים לדרך.

באיזה מקרים צריך אחסון לטווח ארוך?

  • נסיעה לחו"ל – אם אתם מתכננים לטוס לחופשה ארוכה, אין סיבה שתשאירו את כל תכולת הדירה בתוכה. במחסן מאובטח ובתנאים הנכונים, תוכלו להיות יותר שקטים ולדעת שהציוד שלכם נשמר היטב, וזה גם ייתן לכם את האפשרות להשכיר או לסבלט את הדירה. אם אתם עומדים לעבור למדינה אחרת לתקופה מסוימת (רילוקיישן), השכרת הדירה היא אפשרות ריאלית ואפילו מכירתה, כך שללא ספק תצטרכו אחסון ציוד לטווח ארוך.
  • אחסון חפצים אישיים – אם אין לכם מספיק מקום בבית לדברים מסוימים, כמו רהיטים שאתם לא צריכים או ציוד רב עבור תחביב בו אתם עוסקים מחוץ לבית, כדאי לשכור מחסן פרטי. שם תוכלו לשמור את כל החפצים בהם אין לכם צורך יום-יומי.
  • אחסון עבור העסק – גם עסקים צריכים לעיתים לשכור מחסן לטווח ארוך, כמעט קבוע. זה יכול להיות עבור ציוד שאין לו מקום במשרד, עבור מלאים, ארכיון או לשלל צרכים אחרים.

חברת "הריבוע הראשון" מציעה מגוון מחסנים במבחר גדלים ומידות המתאימים לאחסנת דירה כך שתוכלו לאחסן את הדרוש לכם בביטחון מלא ולכל תקופה שתידרש. חוזה ההתקשרות מאפשר לכם גמישות מרבית כך שניתן יהיה לאריך או לסיים את השירות בכל עת שתידרש לכם.

מה צריך לקחת בחשבון לקראת אחסון ציוד לטווח ארוך?

  • הגנה על הציוד – הדבר הכי חשוב כאשר מדברים על אחסון לטווח ארוך, הוא לוודא שהחפצים שלכם יישמרו בצורה הטובה ביותר. זה אומר שאתם צריכים מחסן שמחזיק בכל האישורים הדרושים (משטרה, מכבי אש, רשות מקומית) ונוקט בכל אמצעי הבטיחות והאבטחה המתקדמים ביותר: שומרים, מצלמות, גלאי אש וכו'. מלבד זאת, כדי שתוכלו להיות בטוחים שאתם מכוסים בכל תרחיש, המחסן בו את מאחסנים את הדברים חייב להחזיק בפוליסה תקנית של ביטוח תכולה.
  • מיקום המחסן – אם אתם שוכרים יחידת אחסון, בשביל שתשמש אתכם כמחסן פרטי או עסקי, מומלץ לבחור מיקום כמה שיותר קרוב לבית או למשרד, בהתאמה. כדאי לבחור במחסן עם שעות פעילות גמישות וחניה בשפע.
  • גודל המחסן – גודל המחסן משפיע על מחיר ההשכרה, אז תבחרו בדיוק את הגודל שאתם צריכים עבור החפצים.
  • מדיניות פינוי – באחסנה לטווח ארוך, חשוב לבדוק מראש מהם תנאי התשלום ופינוי החפצים.

אילו שירותים ניתן לקבל במסגרת אחסון חפצים לטווח ארוך?

חשוב לדעת, כי מלבד שירותי אחסון אתם יכולים לקבל גם שירותים נלווים: אריזת הציוד בצורה מסודרת ובחומרי אריזה איכותיים ומתאימים, כולל פירוק והרכבת רהיטים במקרי הצורך; הובלת החפצים מהדירה או המשרד למחסן, והחזרתו או העברה למיקום אחר בסיום האחסון; פריקה מקצועית ומהירה של התכולה. בקיצור, אתם יכולים לחסוך לעצמכם הרבה כאבי ראש, אם תבחרו בחברת אחסנה מקצועית ואמינה.

השאירו פרטים או צרו איתנו קשר בטלפון 03-7208108    דברו איתנו לקבלת הצעת מחיר